شرکت تکوین صنعت افرا

شرکت تکوین صنعت افرا یکی از برترین شرکت های تولیدی در ایران است که سالها فعالیت در زمینه های تولید دیافراگم ولو ، شیرهای تفلونی ،شیر های پروانه ای تفلون لاینینگ فعالیت دارد و  به عنوان تنها سازنده شیر های دیافراگمی در ایران از سایز 1/2" الی 12" میباشد که با پوشش های (FEP,PFA,PTFE,Hard rubber,Soft rubber) شناخته میشود
شرکت تکوین صنعت افرا از سال 1385 در زمینه تولید دیافراگم ولو ، شیرهای تفلونی ،شیر های پروانه ای تفلون لاینینگ شروع به فعالیت کرده است و به عنوان یکی از پر قدرت ترین و پر سابقه ترین شرکت های تولیدی در این زمینه به حساب میرود که سالها تجربه تولید دیافراگم ولو ، شیرهای تفلونی ،شیر های پروانه ای تفلون لاینینگ  را دارد  . 
همچنین شرکت تکوین صنعت افرا به عنوان تنها تولید کننده شیر های دیافراگمی در ایران از سایز 1/2" الی 12" میباشد که با پوشش های (FEP,PFA,PTFE,Hard rubber,Soft rubber) شناخته میشود که این موضوع را یکی از افتخارات شرکت تکوین صنعت افرا میدانیم
ما در شرکت تکوین صنعت افرا محصولاتی را تولید میکند که مورد تایید شرکت های پترو شیمیSPCEو پتروشیمی های کیمیا،بندرامام ،اروند ،تبریز و شیراز .ومجتمع فولادمبارکه وشرکت (ساپکو )ایران خودرو قرار گرفته است . در تکوین صنعت افرا شیر های فوق در استانداردهای BS5156,API609وDin3202تولید می شود.
همچنین در تکوین صنعت افرا قطعات شیر در حین مراحل تولید تحت کنترل هایی هم چون تست اندازه ،آنالیز بدنه و پوشش و تست SPARK و تست فشار قرار گرفته و پس از تایید برگه Certificate صادر می گردد . محصولات شرکت تکوین صنعت افرا دارای گارانتی است و مدت گارانتی محصولات فوق شش ماه پس از نصب و یک سال پس از فروش است.
دسترسی سریع
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران ، شهریار ، بلوار آزادگان ، بوستان چهارم ، منطقه صنعتی جوانزاد ، پلاک 45
تلفن های تماس :   02165764389   و  02165764390
موبایل : 09122436911  و  09121454628
ایمیل :  info@takvinsanatafra.com 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تکوین صنعت افرا می باشد .